Koostöö

Koostöövõimalusi on erinevaid – alates toodete retseptidesse punumisest kuni sotsiaalmeedia postitusteni välja. Võin pakkuda abi nii toidufotograafia, toidustilistika, retseptiloome või retseptide toimetamise osas.

Olen blogimaastikul tegutsenud nüüdseks juba rohkem kui kümme aastat. Selle aja jooksul on blogile tekkinud lojaalne ja tõelistest toidufännidest koosnev lugejaskond. Igapäevaselt külastab blogi 3000-5000 toiduhuvilist, aga on olnud ka päevi, kus külastajate arv on küündinud üle 10 000. Inimesed, kes siia blogisse sisse astuvad, otsivad uusi põnevaid ideid, toidu- ja maitsesoovitusi või siis lahendust igapäevaselt painavale: “Mida täna õhtul süüa teha?!” või hoopis ideid pidulaua katmiseks. Olen blogisse sättinud ainult neid retsepte, mis on läbi proovitud ja kus ei lisatud neid komponente, mis ei ühti minu maailmavaatega. Blogi toetab Facebooki lehekülg, millel on jälgijaid 17 000 ja Instagrami leht, kus on liitunud üle 2000 jälgija. Kõik päris inimesed ja vabatahtlikult liitunud.

Miks reklaamida blogis? Blogireklaam on isiklikum, paindlikum, soodsam ja mõjusam kui traditsiooniline reklaam. Kirjutan oma nime ja näoga, seega on edastava info usaldusväärsus suurem kui anonüümsete reklaamide puhul. Saan toetada blogireklaami ka teistes blogiga seotud sotsiaalmeedia kanalites ja läbi aktiivlinkide, #teemaviidete ja @viitamiste kõik positused ilusti reklaamitavaga ära siduda.

Helista või kirjuta, kindlasti leiame lahenduse.

Minuga saab ühendust telefonil 5062839 või tuulimathisen@hotmail.com

Ülevaadet koostöö käigus sündinud töödest näed allpool galeriist.

Mõned näited tehtud töödest